Lokalizacja,35-103, Rzeszów, Polska
+48 664 932 388
kontakt@biznesoweflow.pl

O MNIE

Znajdź Swoje Flow!

Kim jestem?

Jestem przedsiębiorczą kobietą, księgową, trenerem, szkoleniowcem, mentorem kryzysowym i wiele innych…..

Osoby które mnie dobrze znają wiedzą, że ciężko mnie zaszufladkować, gdyż mam wiele różnych zdolności i talentów, które wykorzystuję w swoim życiu 🙂

Od wielu lat prowadzę własny biznes, gdzie pomagam a przede wszystkim rozmawiam z właścicielami biznesów i doradzam im w prowadzeniu biznesu oraz w wielu innych tematach związanych z zarabianiem pieniędzy, a także w życiowych decyzjach.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów i rachunkowości. Jednak w swoim życiu zawodowym przeszłam przez wiele stanowisk, które wyposażyły mnie w szeroki zakres doświadczenia. Przeszłam przez stanowisko handlowca po kierownika zarządzającego zespołem ludzi.

Przeszłam również etap przekwalifikowania, gdzie dążąc krok po kroku do realizacji marzeń, przekwalifikowałam się na księgową a w efekcie otworzyłam Biuro Rachunkowe INCOME, które do tej pory prowadzę.

Prowadzę kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości, finansów, kadry i płace oraz z zakresu planowania biznesów itp

Ta moja ścieżka zawodowa i życiowa doprowadziła do tego iż chcąc dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, uzyskałam uprawnienia mentora finansowego w kryzysie (w Akademii IPTK ucząc się u dr Piotra Łabuz), żeby jak najbardziej profesjonalnie i kompleksowo pomagać. Tematy związane z naszym mózgiem oraz psychologiczne związane z nawykami i przekonaniami bardzo mnie zafascynowały.

Jestem osobą, która ciągle zgłębia wiedzę, w związku z tym posiadam rozległą wiedzę w dziedzinie finansów, biznesu, analizy finansowej, ekonomii, psychologii, psychotroniki itp….

Moje zainteresowania to nie tylko finanse, ale także fizyka kwantowa oraz wiele tematów związanych z Istotą jaką jest człowiek oraz tematy związane z Wszechświatem, biologią komórkową, wolną energią, sterowanie rzeczywistością, świadomością itp. Jestem certyfikowanym praktykiem wielu metod oczyszczania i uzdrawiania energią, min. Heart&Mind Fusion, Psychotroniki, Theta Healing itp. Moje zainteresowanie psychotroniką oraz energetyką człowieka trwa od wielu lat.

W związku z tym moja pomoc nie ogranicza się do zwykłej pomocy Mentora. Dla osób otwartych i o szerszym spojrzeniu na świat, pomagam także energetycznie co bardzo przyśpiesza transformację i zmiany. Pracuję wielopoziomowo nad przekonaniami, które każdy ma, a które mają znaczący wpływ na życie i podejmowane decyzje.

Jestem otwarta na różne informacje, wiem, że jasne, odważne spojrzenie pozwala zobaczyć więcej. Ważna jest dla mnie równowaga życiowa, dbanie o własną energię, przebywanie blisko natury, dzięki czemu osiągam sukcesy, skutecznie zarządzam stresem i zapobiegam sytuacjom kryzysowym.

Moim zadaniem jest pomaganie ludziom osiągać sukces oraz zapobiegać kryzysom związanych z nawykami i przekonaniami, które często zaburzają tę drogę do sukcesów.

Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Moja wiedza ekonomiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie i biznesowe sprawiają, że Klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów.

Zapraszam do wspólnej pracy, więcej w zakładce Sesja z Mentorem 🙂

Jestem na Liście Kryzysowych Mentor/Coachów Finansowych™

tel. 664 932 388

email: kontakt@biznesoweflow.pl

Ela Sewerniak