Lokalizacja,35-103, Rzeszów, Polska
+48 664 932 388
kontakt@elasewerniak.pl

O MNIE

Znajdź Swoje Flow!

Kim jestem?

Jestem przedsiębiorczą kobietą, trenerem, szkoleniowcem, mentorem kryzysowym i wiele innych…..

Jestem certyfikowanym praktykiem wielu metod oczyszczania i uzdrawiania energią, min. The Emotione Code, Heart&Mind Fusion, Psychotroniki, Theta Healing itp. Moje zainteresowanie psychotroniką oraz energetyką człowieka trwa od wielu lat.

Od wielu lat prowadzę własny biznes, gdzie pomagam, a przede wszystkim rozmawiam z właścicielami biznesów i doradzam im w prowadzeniu biznesu oraz w wielu innych tematach związanych z zarabianiem pieniędzy, a także w życiowych decyzjach.

Moja ścieżka zawodowa i życiowa doprowadziła do tego, iż przeszłam wypalenie zawodowe. Szukając dla siebie pomocy trafiłam na różne szkolenia, między innymi uzyskałam uprawnienia mentora finansowego w kryzysie (w Akademii IPTK ucząc się u dr Piotra Łabuz). Teraz mogę też pomagać innym wspierając się sposobami z własnego doświadczenia. Tematy związane z naszym mózgiem oraz psychologiczne związane z nawykami i przekonaniami bardzo mnie zafascynowały.

Moim zadaniem jest pomaganie ludziom osiągać sukces oraz zapobiegać kryzysom związanych z zablokowanymi emocjami oraz z nawykami i przekonaniami, które często zaburzają tę drogę do sukcesów.

Lubię dzielić się wiedzą i inspirować innych. Moja wiedza ekonomiczna i psychologiczna oraz praktyczne doświadczenie trenerskie i biznesowe sprawiają, że Klienci otrzymują ode mnie wsparcie w rozwiązywaniu konkretnych problemów i realizacji założonych celów.

Zapraszam do wspólnej pracy, więcej w zakładce Sesja z Mentorem 🙂

Jestem na Liście Kryzysowych Mentor/Coachów Finansowych™

tel. 664 932 388 napisz sms

email: kontakt@elasewerniak.pl